Yeni Sayfa 1
 
TDB tarafından MNG Kargo ve YURTİÇİ Kargo ile ayrı ayrı taşıma sözleşmesi imzalanmıştır.  -  26.10.2020
 

Birliğimiz tarafından 17.10.2020-17.10.2021 dönemi için MNG Kargo ve YURTİÇİ Kargo ile ayrı ayrı taşıma sözleşmesi imzalanmıştır.

Söz konusu taşıma sözleşmeleri kapsamında;

• MNG Kargo Firmasından; Türk Dişhekimleri Birliği'nin yanı sıra dileyen Dişhekimleri Odaları ve üye Dişhekimleri de hizmet alabilecektir.

• YURTİÇİ Kargo hizmetlerinden Türk Dişhekimleri Birliği ve Dişhekimleri Odaları yararlanabileceklerdir.

Dişhekimleri ise; bu sözleşme kapsamında olmayan Bussiness (Kurumsal) Paro Kart kampanyası üzerinden hizmet alabileceklerdir. Dişhekimleri bunun için kendilerine en yakın Yurtiçi Kargo şubesine kaşeleriyle başvurarak dolduracakları formdan sonra alacakları "Paro Kart" ile ekte bulunan ve her yıl güncellenen "Standart Taşıma Fiyatları" üzerinden %30 indirimle hizmet alabileceklerdir.

Her iki sözleşmeye göre; Türk Dişhekimleri Birliği, Dişhekimleri Odaları ve üye dişhekimlerinin gönderim ücretleri kendilerine ait olacaktır.

MNG Sözleşmenin dişhekimlerine uygulanabilmesi için faturalandırma işlemlerinde kullanılmak üzere, vergi numarası ve vergi dairesinin adı, MNG Kargonun şube görevlilerince kendilerinden istenilebilecektir.

Ödenmeyen ücretler konusunda doğabilecek hukuki sorunlar YURTİÇİ Kargo ve MNG Kargo ile ilgilisi tarafından çözümlenecektir.

TDB VE DİŞHEKİMLERİ ODALARI İÇİN 2020/2021 KARGO TAŞIMA TARİFESİ
 
Muğla Dişhekimleri Odası - 2012
Bu Site Toplam Defa Ziyaret Edilmistir.